O nas


Ci co nas znają wiedzą o nas wystarczająco, żeby do nas wracać. Tych, którzy jeszcze o nas nie słyszeli zachęcamy do lektury…

Serwis motocykli i skuterów MotoMik – początki

serwis motocykli MotomikWszystko zaczęło się dawno temu – nie z wykształcenia, ani konieczności, lecz ze zwykłego zamiłowania do jednośladów. Brakowało nam rzetelnego serwisu, który spełniałby nasze oczekiwania – w związku z tym sami nauczyliśmy się serwisować nasze maszyny. Z czasem wiedza poszerzała się, a narzędzi przybywało. Przybywać też zaczęło „pacjentów” – coraz więcej znajomych, a później znajomi naszych znajomych powierzali nam swoje jednoślady – i stało się. Dojrzeliśmy do momentu, kiedy hobby przerodziło się w pracę i  w 2007 roku otworzyliśmy własny serwis motocyklowy. Z początku mieścił się on we Wrocławiu na ul. Robotniczej, jednak po dwóch latach budynek został wyburzony, a my przenieśliśmy się na Krzyki na ul. Sztabowa 85. Od sezonu 2017 nasz serwis mieści się w przy ul. Żegiestowska 5.

motomikKorzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, oferujemy Państwu kompleksowy serwis motocykli wszystkich marek i typów. Oczywiście do każdej maszyny podchodzimy z właściwą dla niej ostrożnością i starannością.

Jako że już nie jedno widzieliśmy, nie jeden popsuty motocykl oraz nie jedną próbę samodzielnej naprawy, postanowiliśmy stworzyć zakładkę w której będziemy się mogli pochwalić ciekawostkami, jakich byliśmy świadkami. Zamieszczać tu będziemy zdjęcia ciekawszych usterek motocykli, jak i różne pomysły na jakie użytkownicy, a zarazem klienci naszego warsztatu wpadli. Polecamy zajrzeć do naszej Galerii Osobliwości :)”